Kim jesteśmy ?

logo_dystans_kkb

Stowarzyszenie Krakowski Klub Biegacza DYSTANS powstało w 2004 roku. Obecnie do Klubu należy kilkadziesiąt osób.

Klub corocznie organizuje trzy duże imprezy biegowe:

Oprócz wyżej wymienionych imprez, Klub aktywnie włącza się w pomoc przy organizacji innych projektów sportowych: Cracovia Maraton, Bieg Tesco Dzieciom, cykl biegów koleżeńskich, Bieg Pamięci, Piątka na dobry początek, Bieg Wielkich Serc, Ścieżki Biegowe, Tolerancja na sportowo (podczas Life Festival Oświęcim).

Obecnie Klub aktywnie wspiera Fundację Schola Cordis – Wspierania Kardiochirurgii Dziecięcej – Pana prof. Janusza Skalskiego. Podczas 13. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny (marzec 2016) udało nam się przekazać na rzecz fundacji rekordowe 201 100 zł. Za pozyskane środki udało zakupić się łóżeczka dla dzieci, lampę operacyjną oraz niezbędne narzędzia operacyjne.

Warning: Undefined variable $_tagid in /home/alfaserwissr/ftp/dystans.krakow.pl/wp-content/themes/sg-window-potom/single.php on line 67

Warning: Undefined variable $_tagid in /home/alfaserwissr/ftp/dystans.krakow.pl/wp-content/themes/sg-window-potom/single.php on line 73

Warning: Undefined variable $_tagid in /home/alfaserwissr/ftp/dystans.krakow.pl/wp-content/themes/sg-window-potom/single.php on line 79