VII Górski CROSS Przełajowy – podsumowanie

U stóp Klasztoru Kamedułów na krakowskich Bielanach w sobotę 17 lutego odbył się VII Górski CROSS Przełajowy.
W tym kolejnym, koleżeńskim biegu, zorganizowanym przez brygadę R&R przy pomocy KKB Dystans, wystartowało czterdziestu trzech uczestników. Rywalizowali na trasie szlakami Lasu Wolskiego po pętli o długości 5400 m. Do wyboru oprócz czterech pętli, były trzy, dwie i jedna.
W biegu głównym wśród kobiet najszybciej po zaciętej walce z Angelika Arter-Krzyżek finiszowała Becia Kotaś, zaś wśród panów zwycięzcą został Dariusz Świerad z czasem 01.51,16 wyprzedzając Sylwestra Augustyńskiego.
Wśród klubowiczów najszybciej finiszował Jakub Tarnawski zajmując z czasem 02.23,36 dwunastą pozycję.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Roman Piątek – KKB Dystans

Warning: Undefined variable $_tagid in /home/alfaserwissr/ftp/dystans.krakow.pl/wp-content/themes/sg-window-potom/single.php on line 67