fbpx

15. Krakowski Półmaraton Marzanny – podziękowanie i relacja z biegu

Szanowni biegacze, kibice i przyjaciele!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny „Dla małych serc” i 4. Krakowskiego Biegu z Dystansem „Dla małych serc”. Bardzo się cieszymy, że pomimo skrajnie trudnych warunków atmosferycznych, tak liczna grupa osób pobiegła wczoraj ulicami Krakowa i swoim udziałem wsparła działalność Fundacji Schola Cordis. Mamy nadzieję, że 16. edycja Półmaratonu Marzanny odbędzie się w bardziej przyjaznej dla biegaczy aurze, dzięki czemu Wasze rekordy życiowe będą jeszcze lepsze.

Sukces, jakim niewątpliwie jest organizacja biegu w tak wymagających warunkach, nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie wielu urzędów, instytucji i osób prywatnych.
Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy :
– Sponsorom i Partnerom:
FoodCare Sp z o.o, Under Armour, Dextro Energy, Emil Frey Retail Polska Sp. z o.o, Teekanne Polska, Qhotels, Nibi Sport, Nordic – Arctic Food, Wydziałowi Sportu Urzędu Miasta Krakowa, Fundacji Proland Sport, BOSS Protection Group, Sieci Kangurowe Przedszkola, MPK.S.A w Krakowie, RMF24.
– Panu Krzysztofowi Kowalowi – Dyrektorowi Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, za wynajęcie pomiesczeń pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana oraz udostepnienie sprzętu technicznego.
-Panu Marcinowi Cupałowi i całemu zespołowi Creative Group 303 za wsparcie techniczne
– Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania w Krakowie za wzorowe przygotowanie ulic i bulwarów wiślanych do biegu.
– Wolontariuszom – około 400 uśmiechniętych wolontariuszy pomogło nam w organizacji tej imprezy. Serdecznie dziękuję za te kilka godzin Waszej pracy w tak wymagających warunkach. Ekipa na medal ! 🙂
Dziękuję koleżankom i kolegom z Krakowskiego Klubu Biegacza Dystans za pomoc i wsparcie, a także biegaczom z zaprzyjaźnionych klubów biegowych – Eskadra Kraków oraz Poranny Patrol
Dziękujemy służbie medycznej (jak zawsze ekipa Pana Maćka z Emergency24)
– Dziękujemy Panu Andrzejowi Batko i wszystkim służbom pod jego kierownictwem: Policji ,WRD KMP w Krakowie (w szczególności Panom Przemysławowi Szczepańskiemu,Tomaszowi Wójtowiczowi, Tomaszowi Gałuszce) , Straży Miejskiej, Szkole Aspirantów Pożarnictwa PSP w Krakowie i Panu Piotrowi Nowakowi, ZSO nr 12 w Krakowie, Inspektoratowi Ruchu Drogowego.

Dziękuję zespołowi organizacyjnemu zaangażowanemu w przygotowanie tego jubileuszowego wydarzenia w historii KKB Dystans.
Ze swojej strony przepraszam za wszystkie niedociągnięcia organizacyjne.

Do zobaczenia na kolejnej imprezie KKB Dystans – NIDEC X Bieg w pogoni za żubrem – już 24 czerwca w Niepołomicach – obiecuję, że tym razem śniegu nie będzie !

Wszystkim życzę udanych treningów i startów w sezonie wiosennym, który oficjalnie wczoraj rozpoczęliśmy.

Prezes Zarządu Krakowskiego Klubu Biegacza „Dystans”
Dyrektor Biegu
Kamil Wojtas

 

Print Friendly, PDF & Email