fbpx

Zaproszenie na Opłatek biegowy nad Czarnym Stawem

KKB „Dystans” i Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” mają zaszczyt zaprosić koleżanki i kolegów biegaczy na trening wigilijny „Biegowy opłatek nad Czarnym Stawem”.

Coroczny trening nad Czarnym Stawem stał się już tradycją, odbędzie się już bowiem po raz piaty. Do wyboru są znów dwie trasy: 12,5 km i 15 km. Impreza jest imprezą koleżeńską i nie ma tu żadnych opłat i zobowiązań. Chodzi o to, żeby przed Świętami, w ostatni weekend spotkać się i przebiec jeden z dwóch dystansów i cieszyć się atmosferą nadchodzących Świat.

W tym roku trening odbędzie się w Niedzielę, 18. grudnia, o godz. 9:30


Czarny Staw w Puszczy Niepołomickiej, to miejsce magiczne i tajemnicze, dlatego to właśnie tam biegniemy i to tam składamy sobie od 5 lat życzenia świąteczne. Jako Organizator tradycyjnie przygotujemy napoje („izo”) i herbatkę z cytryną, a Panie uprzejmie prosimy o przygotowanie jak zwykle „niezwykłych wypiekanych węglowodanów”.  Przed treningiem rozgrzewkę zapewne poprowadzi Ilya.
„Biegowy opłatek na Czarnym Stawem” odbędzie się 18 grudnia (niedziela). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu Leśniczówka Przyborów (GPS 50°02’20.5″N, 20°18’57.6″E).


Początek o godzinie 9:30. Ruszamy po rozgrzewce o godz. 10.00


Zapraszamy wszystkich biegaczy, a dla nie biegających zorganizujemy do Czarnego Stawu transport.

Do zobaczenia ! 🙂

Print Friendly, PDF & Email